x
  • Pradžia
  • Įvyko pirmasis programos „Tūkstantmečio mokyklos“ koordinatorių susitikimas

Įvyko pirmasis programos „Tūkstantmečio mokyklos“ koordinatorių susitikimas

2023 spalio 02 d.

Energingi, atviri ir turintys įvairios darbinės patirties – tokie švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) koordinatoriai ketvirtadienį susirinko į Europos socialinio fondo agentūrą (ESFA) ir pradėjo jungtis į tinklą.

Labai džiaugiamės, kad TŪM jungtys – pirmasis gyvas susitikimas su I srauto savivaldybių koordinatoriais – toks sėkmingas. Keturių TŪM sričių (lyderystės veikiant, įtraukiojo ugdymo, kultūrinio ugdymo, STEAM ugdymo) veiklas koordinatoriai įgyvendins savo savivaldybėse. Šias veiklas savivaldybės išsigrynino ir pasitvirtino pažangos planuose, o dabar – laikas, kai veiklos startuoja ir pasiekia svarbiausią lygmenį – mokyklą.

Pirmajame tokiame susitikime netrūko bendravimo, naujos informacijos, komandinio darbo grupėse, o intensyvią dieną nuostabiai praskaidrino įvairių Lietuvos kraštų vaišės ir istorijos apie jas.