x

Renginiai

 

Švietimo pažangos programa „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM), šiemet pasirašius jungtinės veiklos sutartis ir prie programos prisijungus 33 antrojo srauto savivaldybėms, jau gali pasidžiaugti ir tuo, kad visose abiejų srautų savivaldybėse pradėjo darbuotis labai svarbūs programos komandos nariai – sričių koordinatoriai. „Būtent sričių koordinatoriai užims ar jau užima labai svarbią kiekvienos TŪM srities ambasadoriaus rolę savo savivaldybėje, bus kertiniai žmonės, padedantys užtikrinti tinklaveiką ir tikrai integruotą ugdymą. Koordinatoriai yra labai svarbus programos veiklų kokybės garantas savo bendruomenėse, kurias jie geriausiai pažįsta – turėdami tokius žmones galime tikėtis tikrai kryptingo TŪM veiklų įgyvendinimo ir puikių to rezultatų“, – sako TŪM programos vadovė Judita Šarpienė.

 

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų mokytojus ir vadovus, švietimo pagalbos specialistus, TŪM įtraukties ir kultūrinio ugdymo sričių koordinatorius bei mokyklų bendruomenių atstovus į renginį, skirtą kultūros ir įtraukties sąveikoms mokykloje. Renginys atviras visiems, o ypač kviečiame prisijungti „Tūkstantmečio mokyklos“ programos dalyvius.

Renginyje dalinsimės gerosiomis praktikomis, kaip kultūrinio ugdymo veiklas galima padaryti įtraukesnėmis ir kaip įtraukiojo ugdymo įgyvendinimui galima pasitelkti kultūrines ir menines praktikas. Renginys vyks tik gyvai.  Renginio įrašas bus prieinamas po renginio Tūkstantmečio mokyklų programa – YouTube

 

Švietimo skyrių vadovai, mokyklų vadovai, pavaduotojai, mokytojų metodinių grupių vadovai bei švietimo pažangos planų rengėjai rinkosi į Kauno BLC verslo lyderių centrą, kuriame išgirdo ne tik gausybę vertingų pranešimų, bet galėjo ir praktiškai išbandyti lyderystės metodus organizuotose dirbtuvėse.

 

Į renginį buvo kviečiami mokytojai, švietimo pagalbos specialistai(-ės), mokyklų vadovai(-ės), švietimo ir įtraukties politikos formuotojai nacionaliniu ir savivaldybių mastu, taip pat švietimo ir negalios nevyriausybinių organizacijų atstovai(-ės).  Šis švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ įtraukiojo ugdymo srities renginys buvo skirtas Universalaus dizaino mokymuisi (UDM) gairių leidinio pristatymui.  UDM gairės parengtos įgyvendinant „Tūkstantmečio mokyklų“ pažangos programą. Leidinys skirtas bendrojo ugdymo mokyklų vystymui įgyvendinat įtraukųjį ugdymą ir suda­rant sąlygas visų mokinių sėkmingam mokymuisi. Leidinyje apžvelgiama, kaip formuoti mokytojų, švietimo pagalbos specialistų(-čių) ir vadov(i)ų UDM prieigos taikymo švietime kom­petencijas.

 

Į renginį buvo kviečiami bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojai bei švietimo pažangos planų rengėjai. Renginys skirtas mokytojams, kurie domisi įvairiomis muzikos praktikomis, ir tiems, kuriuos domina naujos įtraukios muzikos metodikos bei jų integravimas į formalųjį ugdymą. Tai – trečiasis švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kultūrinio ugdymo srities renginys, pratęsiantis jau įvykusių vizualiųjų menų sričiai ir judesio menų praktikoms skirtų renginių seką.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Gaukite pačias svarbiausias naujienas pirmieji - apie mūsų veiklą, renginius bei kitą svarbią informaciją!