x

Naujienos

 

Spalis dažnai dar vadinamas ir psichinės sveikatos mėnesiu, nes jo pirmoje pusėje minima Pasaulinė psichinkos sveikatos diena. Tai atsispindėjo ir švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) veiklose, kurios šiuo metu jau pilnu pajėgumu vykdomos pirmojo srauto savivaldybėse. Planuojama, kad antrojo srauto savivaldybės jau lapkričio antroje pusėje pasirašys jungtinės veiklos sutartis ir netrukus įsilies į aktyviai veikiančių TŪM savivaldybių gretas.

 

Energingi, atviri ir turintys įvairios darbinės patirties – tokie švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) koordinatoriai ketvirtadienį susirinko į Europos socialinio fondo agentūrą (ESFA) ir pradėjo jungtis į tinklą.

 

Rugsėjo 1-oji – svarbi diena ne tik mokiniams ir mokytojams, bet ir daugybei švietimo lauko darbuotojų bei čia vykdomų programų. Viena jų – švietimo pažangos programa „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM), kuri įgauna vis didesnį pagreitį.

 

26 milijonai eurų – tokia suma jau pasiekė Lietuvos savivaldybes, dalyvaujančias pirmajame pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) sraute. Tai yra pirmasis avansas, skirtas įgyvendinti savivaldybių pažangos planuose numatytas veiklas. Jis buvo pervestas po to, kai visos 22 pirmojo srauto savivaldybės pasirašė jungtinės veiklos sutartis. Tuo tarpu 36-ių antrojo srauto savivaldybių planai birželio viduryje buvo patvirtinti programos priežiūros komitete ir jos jau rudenį paseks pirmojo srauto savivaldybių pavyzdžiu.

 

Gegužę pradėtas vykdyti projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“, kuris yra tęstinė programos „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) dalis.

 

Švietimo pažangos programoje „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) prasideda įgyvendinimo etapas – patvirtintas 22-iejų pirmojo srauto savivaldybių pažangos planų finansavimas ir pradėtos pasirašyti jungtinės veiklos sutartys

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Gaukite pačias svarbiausias naujienas pirmieji - apie mūsų veiklą, renginius bei kitą svarbią informaciją!