x
  • Pradžia
  • „Lyderystės raumuo: mano individualios treniruotės“

„Lyderystės raumuo: mano individualios treniruotės“

Antrasis tinklalaidžių ciklo epizodas „Lyderystės raumuo: mano individualios treniruotės“ pašnekoves ir pašnekovus kvietė diskutuoti, o klausytojas ir klausytojus kviečia reflektuoti apie savo asmeninę lyderystę temose:

  • Asmeninio potencialo atradimas
  • Lyderystė v e i k i a n t
  • Lyderystės stiprinimo metodai
  • Vadovo vaidmuo
  • Savimotyvacija

Pokalbį moderuoja Viktorija Urbonaitė, o kalbinami Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos direktorius Rimantas Remeika, Vilniaus Kristoforo progimnazijos mokytoja, skautė Silvija Nareckienė, „Tūkstantmečio mokyklų“ programos lyderystės veikiant srities ekspertė, VDU Švietimo akademijos doktorantė Monika Šimkutė-Bukantė.

Tinklalaidės pašnekovės ir pašnekovai

Gedimino progimnazijos direktorius Rimantas Remeika

Vilniaus Kristoforo progimnazijos mokytoja, skautė Silvija Nareckienė

„Tūkstantmečio mokyklų“ programos lyderystės veikiant srities ekspertė, VDU Švietimo akademijos doktorantė Monika Šimkutė-Bukantė

Viktorija Urbonaitė, tinklalaidės vedėja

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Gaukite pačias svarbiausias naujienas pirmieji - apie mūsų veiklą, renginius bei kitą svarbią informaciją!