x
  • Pradžia
  • „Kiekvienas už save? Mokyklų konkurencija ir bendradarbiavimas“

„Kiekvienas už save? Mokyklų konkurencija ir bendradarbiavimas“

Mokyklos linkusios veikti tik savo viduje, stebime daugiau konkurencijos nei bendradarbiavimo apraiškų. Dalis mokyklų nėra linkę savo mokinius išleisti į kitą mokyklą išbandyti veiklų ar susipažinti su jos veikla, nes bijo, kad pamatę geresnę mokyklą jie pereis į ją mokytis. Kokios aplinkybės privedė prie tokios situacijos ir kaip TŪM programa gali prisidėti kuriant naujus bendradarbiavimo modelius – tinklaveiką?

Tinklalaidėje dalyvavo:

  • Eglė Pranckūnienė – Mokyklų tobulinimo centro bendrasteigėja, Klaipėdos universiteto mokslo darbuotoja, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos prezidentė, Nacionalinio projekto „Lyderių laikas“ (2009–2021) darbo su savivaldybėmis vadovė.
  • Vaidotas Kalinas – Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas.
  • Judita Šarpienė – „Tūkstantmečio mokyklų“ programos vadovė ir STEAM ugdymo ekspertė.
  • Viktorija Urbonaitė – tinklalaidės vedėja ir moderatorė.

Tinklalaidės svečiai

Eglė Pranckūnienė – Mokyklų tobulinimo centro bendrasteigėja, Klaipėdos universiteto mokslo darbuotoja, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos prezidentė, Nacionalinio projekto „Lyderių laikas“ (2009–2021) darbo su savivaldybėmis vadovė.

Vaidotas Kalinas – Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas.

Judita Šarpienė – „Tūkstantmečio mokyklų“ programos vadovė ir STEAM ugdymo ekspertė.

Viktorija Urbonaitė – tinklalaidės vedėja ir moderatorė.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Gaukite pačias svarbiausias naujienas pirmieji - apie mūsų veiklą, renginius bei kitą svarbią informaciją!