x
  • Pradžia
  • „Įtraukti per ryšį: kodėl taip svarbu kūrybiškumas?“

„Įtraukti per ryšį: kodėl taip svarbu kūrybiškumas?“

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad kultūrinis ugdymas turi naudą mokinių akademiniams pasiekimams, dėmesio sutelkimui, saviraiškai, socialiam elgesiui, kalbos vystymuisi, skaitymo įgūdžių plėtrai. Šiame epizode kalbamės apie įtraukiojo ir kultūrinio ugdymo sąsajas, didžiausią dėmesį sutelkdami šokio-judesio praktikoms. Tinklalaidėje patirtimi dalinosi:

  • dr. Birutė Banevičiūtė – choreografė, šokio teatro „Dansema“ meno vadovė, socialinių mokslų daktarė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, Teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASITEŽAS Valdybos pirmininkė.
  • Giedrė Subotinaitė – šokio teatro „Dansema” direktorė, šokėja, choreografė, pedagogė ir Vilniaus Šilo ugdymo centro neformaliojo ugdymo šokio mokytoja.
  • Karolina Zakarauskaitė – įtraukiojo ugdymo ekspertė „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje, VšĮ „Rūpestinga kultūra“ įkūrėja, Psichikos sveikatos menų festivalio „Ryšiai“ organizatorė.
  • Viktorija Urbonaitė – tinklalaidės vedėja ir moderatorė.

Tinklalaidės pašnekovės

dr. Birutė Banevičiūtė – choreografė, šokio teatro „Dansema“ meno vadovė, socialinių mokslų daktarė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, Teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASITEŽAS Valdybos pirmininkė.

Giedrė Subotinaitė – šokio teatro „Dansema” direktorė, šokėja, choreografė, pedagogė ir Vilniaus Šilo ugdymo centro neformaliojo ugdymo šokio mokytoja.

Karolina Zakarauskaitė – įtraukiojo ugdymo ekspertė „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje, VšĮ „Rūpestinga kultūra“ įkūrėja, Psichikos sveikatos menų festivalio „Ryšiai“ organizatorė.

Viktorija Urbonaitė – tinklalaidės vedėja ir moderatorė.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Gaukite pačias svarbiausias naujienas pirmieji - apie mūsų veiklą, renginius bei kitą svarbią informaciją!