x
  • Pradžia
  • Kontaktų mugė Klaipėdoje jau balandžio 26d.

Kontaktų mugė Klaipėdoje jau balandžio 26d.

2022 balandžio 22 d.

KLAIPĖDOJE
2022-04-26 | 9:30-16.00
Konferencijų salėje (Priešpilio g. 2)

Pilna mugės programa – Klaipėdos mugės puslapyje.

Kviečiame savivaldybių švietimo pažangos plano rengimo komandas ir susidomėjusius savivaldybių bei mokyklų atstovus dalyvauti Kontaktų mugėse, skirtose „Tūkstantmečio mokyklų“ (toliau – TŪM) programai.
Kontaktų mugių tikslas – supažindinti komandas su šiuolaikinėmis švietimo paslaugomis, kurios skatina lyderystės, įtraukties, kultūrinio ir STEAM ugdymo plėtrą, įvairovę ir įgyvendinimą mokyklose.
Kontaktų mugių metu vyks gyvi pristatymai, dirbtuvės bei veiks stendų, pokalbių erdvė.
Į muges kviečiame atvykti kuo įvairesnes komandas: savivaldybių administracijų (švietimo ir kultūros skyrių), švietimo centrų, mokyklų ir sričių (lyderystės, kultūrinio ugdymo, STEAM, įtraukties) atstovus(-es), tiesiogiai ir netiesiogiai įsitraukiančius(-ias) į pažangos plano rengimą.