x
  • Pradžia
  • Kvietimas į renginį „Kultūrinio ugdymo bendradarbiavimo galimybės: muzikos praktikos ir patirtys pamokose“

Kvietimas į renginį „Kultūrinio ugdymo bendradarbiavimo galimybės: muzikos praktikos ir patirtys pamokose“

2023 vasario 02 d.

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojus bei švietimo pažangos planų rengėjus į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kultūrinio ugdymo srities renginį. Kvietimas skirtas mokytojams, kurie domisi įvairiomis muzikos praktikomis, ir tiems, kuriuos domina naujos įtraukios muzikos metodikos bei jų integravimas į formalųjį ugdymą. Tai – trečiasis švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ kultūrinio ugdymo srities renginys, pratęsiantis jau įvykusių vizualiųjų menų sričiai ir judesio menų praktikoms skirtų renginių seką.

Data 2023 m. vasario 14 d.

Laikas 13:00–16:30 val.

Vieta Lietuvos kompozitorių sąjunga, A. Mickevičiaus g. 29, LT-08117, Vilnius (renginys vyks gyvai ir nuotoliniu būdu)

Renginio programą ir registraciją į renginį rasite čia. Lauksime registruojantis ir kviečiame pasidalinti su tais, kam gali būti aktualu.

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į Eglę Paulauskienę tel. nr. +370 659 80 537, el. p. egle.paulauskiene@esf.lt