x
  • Pradžia
  • Kvietimas į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ įtraukiojo ugdymo srities renginį „Įtraukusis ugdymas: universalaus dizaino mokymuisi gairės“

Kvietimas į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ įtraukiojo ugdymo srities renginį „Įtraukusis ugdymas: universalaus dizaino mokymuisi gairės“

2023 kovo 28 d.

Kviečiame Jus į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ įtraukiojo ugdymo srities renginį „Įtraukusis ugdymas: universalaus dizaino mokymuisi gairės“.

Renginio metu bus pristatytas universalaus dizaino mokymuisi (UDM) gairių leidinys, skirtas bendrojo ugdymo mokyklų vystymui, įgyvendinat įtraukųjį ugdymą ir sudarant sąlygas visų mokinių sėkmingam mokymuisi. Pirmojoje renginio dalyje išgirsite Lietuvos ir užsienio ekspertų UDM srityje pranešimus ir diskusijas apie sisteminį bei praktinį universalaus dizaino mokymuisi taikymą, o vakare, antrojoje dalyje, kviesime į filmo peržiūrą.

Renginyje laukiame mokytojų, švietimo pagalbos specialistų(-čių), mokyklų vadov(i)ų, švietimo ir įtraukties politikos formuotojų nacionaliniu ir savivaldybių mastu, taip pat švietimo ir negalios nevyriausybinių organizacijų atstov(i)ų.

Data 2023 m. balandžio 13 d.

Laikas 09:30–16:30 val. (I dalis) ir 17:30–19:00 val. (II dalis – filmo peržiūra)

Vieta Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius (I dalis),  Skalvijos kino centras, A. Goštauto g. 2, Vilnius (II dalis – filmo peržiūra)

Registracija į renginį yra būtina ir vyks iki balandžio 11 dienos, 12 val., arba iki kol bus laisvų vietų. Jei negalite atvykti, kviečiame registruotis į nuotolinę transliaciją. Registracijos į filmo peržiūrą nėra – bus gyva eilė.