x
  • Pradžia
  • Kvietimas į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ rekomendacijų leidinio pristatymo renginį

Kvietimas į švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ rekomendacijų leidinio pristatymo renginį

2023 vasario 08 d.

„Tūkstantmečio mokyklų” akademijos eksperčių parengtas leidinys apima teorinę ir praktinę pažangos planų rengimo bei įgyvendinimo dalis. Teorinė dalis skirta geriau susipažinti su „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje akcentuojamomis keturiomis mokyklų veiklos tobulinimo kryptimis: lyderyste veikiant, įtraukiuoju, kultūriniu ir STEAM ugdymu. Praktinėje rekomendacijų dalyje detalizuojamas procesas savivaldybės švietimo pažangos planui parengti. Apžvelgiamos trys svarbiausios šio proceso stadijos: savivaldybės švietimo situacijos analizė, strategijos ir plano kūrimas, plano įgyvendinimas ir veiklų stebėsena.

Rekomendacijų leidinio turinį renginio metu iliustruos įdomūs pranešimai, gerosios savivaldybių patirtys, naudingi paslaugų teikėjų kontaktai – visa tai ir daug įkvėpimo pažadame „Tūkstantmečio mokyklos“: rekomendacijų pristatymas ir gerosios patirtys“ renginyje.

Data 2023 m. vasario 21 d.

Laikas 10:00–14:00 val.

Vieta MO muziejuje (Pylimo g. 17, Vilnius)