x
  • Pradžia
  • Kvietimas į „Tūkstantmečio mokyklų“ programos kontaktų mugę

Kvietimas į „Tūkstantmečio mokyklų“ programos kontaktų mugę

2022 balandžio 04 d.

Dėkojame visiems švietimo paslaugų teikėjams, balandžio 1 d. dalyvavusiems „Tūkstantmečio mokyklų“ programos pristatyme. Jei negalėjote dalyvauti ar norite sugrįžti prie pristatymo medžiagos, siunčiame nuorodą.

Štai čia rasite susitikimo metu rodytą pristatymą: PRISTATYMAS TEIKĖJAMS.

Kitas planuojamas žingsnis – „Kontaktų mugė“. Jų metu teikėjai, kurių veikla atitinka Programoje aprašytus kriterijus ir kiekvienos srities sėkmingumo požymius, turės galimybę prisistatyti savivaldybių švietimo pažangos plano rengimo komandoms.

Kontaktų mugės vyks Anykščiuose (04.20), Vilniuje (04.22) ir Klaipėdoje (04.26).

Teikėjų registracija į Kontaktų mugę: https://forms.office.com/r/Sd3aLJeBUh

Registracija atvira iki balandžio 10 d. 17 val.

Jei kiltų klausimų, visada galite kreiptis į mus, „Tūkstantmečio mokyklų“ akademijos komandą. Kontaktus rasite čia: https://tukstantmeciomokyklos.lt/kontaktai/

Geros, darbingos savaitės!

„Tūkstantmečio mokyklų“ akademijos komanda