x
  • Pradžia
  • Kvietimas švietimo paslaugų tiekėjams į „Tūkstantmečio mokyklų“ programos pristatymą

Kvietimas švietimo paslaugų tiekėjams į „Tūkstantmečio mokyklų“ programos pristatymą

2022 kovo 25 d.

Balandžio 1 d. 15 val. nuotoliniu būdu vyks „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) programos pristatymas, skirtas švietimo paslaugų tiekėjams, siūlantiems ilgalaikes, aukštos kokybės ugdymo veiklas, susijusias su įtraukiuoju ugdymu, lyderyste, STEAM, kultūriniu ugdymu mokytojams, mokyklų administracijai bei mokiniams.

Jo metu TŪM sričių koordinatoriai pristatys vykdomą programą ir reikalavimus bei lūkesčius galimiems paslaugų tiekėjams, taip pat ir artimiausiu metu planuojamas organizuoti „Kontaktų muges“, skirtas tiekėjų ir savivaldybių atstovų, susitikimams (mugės vyks balandžio 20 d. Anykščiuose, 22 d. Vilniuje ir 26 d. Klaipėdoje).

Jūsų registracijos laukiame iki kovo 31 d. 12 val. Registracijos anketą galite rasti čia: Registracija į programos pristatymą

Pristatymas vyks MS TEAMS platformoje, renginio trukmė – 1,5 val., susitikimo nuoroda: Tūkstantmečio mokyklų programa | Pristatymas tiekėjams (užsiregistravusiems, bet negalintiems dalyvauti atsiųsime susitikimo įrašą).

„Tūkstantmečio mokyklos“ yra Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuota pažangos programa, siekianti mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(-si) sąlygas kiekvienoje savivaldybėje. Pirmasis programos etapas vyksta nuo 2022 m. vasario mėn. iki 2026 m. birželio mėn., jo veikloms skirta 210 mln. Eur. Programos įgyvendinimui numatytos investicijos apima penkias veiklos kryptis: mokyklų vadovų ir pedagoginių darbuotojų kompetencijų stiprinimą, ugdymo veiklų ir užsiėmimų organizavimą, įrangos ir mokymo priemonių įsigijimą, infrastruktūrą, tinklo mokyklų išteklių prieinamumo gerinimą. Ketinimą dalyvauti projekte jau pareiškė 49 Lietuvos savivaldybės.

Programa finansuojama iš Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“.

Aktualius „Tūkstantmečio mokyklų“ programos dokumentus galite rasti čia: www.tukstantmeciomokyklos.lt/dokumentai

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu tum@esf.lt.