x
  • Pradžia
  • Nuotolinis renginys | Universalus dizainas švietime birželio 28 dieną

Nuotolinis renginys | Universalus dizainas švietime birželio 28 dieną

2022 birželio 16 d.

Laba diena, Kviečiame pažangos planų rengėjus ir išplėstines darbo grupes dalyvauti nuotolinėje konsultacijoje, skirtoje gilinti žinias universalaus dizaino srityje.

Data 2022 m. birželio 28 d.
Laikas 13:00 – 17:00 val. (renginio programa)
Vieta Microsoft Teams platforma (nuorodą atsiųsime prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams).

Registracija* https://forms.office.com/r/7TvrGm0K6m (registracija vyksta iki 2022-06-26 (imtinai). * Renginys skirtas TŪM Pažangos planų rengėjams bei išplėstinėms grupėms – savivaldybių administracijų atstovams, švietimo skyrių atstovams, mokyklų atstovams (administracijai, mokytojams), pedagoginių ir psichologinių tarnybų ir švietimo pagalbos tarnybų atstovams, kultūros, STEAM organizacijų atstovams. Jei žinote, kam šis renginys būtų aktualus, kviečiame pasidalinti registracijos nuoroda.

Konsultacijos tikslas – supažindinti TŪM Pažangos planų rengėjus ir išplėstines darbo grupes su universalaus dizaino švietime (toliau – UDŠ) principais bei didinti jų kompetencijas planuoti UDŠ įgyvendinimą TŪM programoje ir už jos ribų. UDŠ – vienas iš įtraukiojo ugdymo įgyvendinimo metodų. Universalus dizainas, prieinamumas ir individualus pritaikymas yra lygiagrečiai reikalingi įtraukiojo ugdymo principų diegimo veiksmai. Įtraukusis ugdymas – horizontalioji TŪM mokyklų veiklos tobulinimo sritis. Pagrindinis tikslas, jog visos mokyklos būtų atviros, o sėkmę mokantis galėtų patirti kiekvienas, nepaisant socialinių, kultūrinių, religinių įsitikinimų ar turimos negalios bei dėl to kylančių individualių poreikių. Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis į Karoliną Zakarauskaitę, tel. Nr. 8 639 20 587 arba el. p. karolina.zakarauskaite@esf.lt.